تاریخ : یکشنبه, ۳ تیر , ۱۴۰۳
2

انتصابات فامیلی نفس مردم را بند آورده است

  • کد خبر : 752
  • ۰۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۴
انتصابات فامیلی نفس مردم را بند آورده است

?جناب استاندار,به خودتان بیایید ?انتصابات فامیلی نفس مردم را ✍امین محمدی ▪️اگر امروز در کوچه وبرزن ,سواره و پیاده هرکدام به نوعی از وضع موجود گلایه مند بوده و اعتماد عمومی به حد صفر رسیده است نتیجه ی عملکرد ضعیف مسئولین ما است.ضعف عملکردها,اختلاسها,رانت خواری و تقسیم خانوادگی مدیرتها در ادارات و نارضایتی مردم از […]

?جناب استاندار,به خودتان بیایید

?انتصابات فامیلی نفس مردم را

✍امین محمدی

▪️اگر امروز در کوچه وبرزن ,سواره و پیاده هرکدام به نوعی از وضع موجود گلایه مند بوده و اعتماد عمومی به حد صفر رسیده است نتیجه ی عملکرد ضعیف مسئولین ما است.ضعف عملکردها,اختلاسها,رانت خواری و تقسیم خانوادگی مدیرتها در ادارات و نارضایتی مردم از خدمات ضعیف را نپی توان به گردن آمریکا و ترامپ و تحریم انداخت.
▪️متاسفانه انتصابات فامیلی در دوران مدیریت سلیمانی در ایلام به سرحد اعلا رسیده است.آنقدر زوار مدیریت ا دست استاندار خارج شده که مدیریت در استان ایلام مانند گوشت قربانی به خانواده های وابسته به قدرت غنیمت رسیده است.هرکسی ارتباطی دارد از آن برای بالا کشیدن اقوام سببی و نسبی خود و بخصوص همسرش استفاده می کند.
▪️با خبر شدیم که اخیرا همسر یکی از مدیران بانکهای متمول استان که قرض را در ظاهر اسلامی می دهد به عنوان مدیر یکی از بخشهای مالی و بسیار مهم ادارات تابعه وزارت کار و رفاه اجتماعی منصوب شده است.حقوق این پست از حقوق و مزایای مدیرکل بیشتر نباشد کمتر نیست.
▪️این روزها تا دلتان بخواهد وابستگان به قدرت به ریش ملت نگون بخت خندیده و تا قاطر خودبزرگ بینی و خود محق بینی آنها نفس داشته باشد یکه تازی می کنند.تعداد انتصابات فامیلی در استان ایلام بسیار زیاد بوده و گویی غیر از حضرات کسی شایستگی مدیریت را ندارد.
▪️یکی نیست به این حضرات گوشزد کند که تا امروز از مدیریت خود شما چه دیده ایم که از همسرتان ببینیم.چرا در اوج خودبینی و غرور و خودخواهی همه ی شایستگی ها را نادیده گرفته و تنها به دنبال راندن خر خود می باشید؟اگر تا امروز مردم از مدیریت شما خیری دیده اند من بعد از مدیرییت همسران و برادران و باجناقها و فرزندانتان خواهند دید.
▪️چه لزومی دارد که استاندار تا این حد به برخی حضرات باج و امتیاز داده و خود را برای آنها هزینه می کند.جا دارد قاسم خان اندکی سر از ابرها به زیر کشیده و این همه ظلم و تبعیض را در ادارات ببیند.
▪️یقین بدانید اگر مدیران و مابقی حضرات از استاندار حساب می بردند جرات یکه تازی نداشته و اینگونه به تخلف و خود بزرگ بینی و پایمال کردن حق نخبگان نمی پرداختند.
▪️فلان مدیر هیوندا سوار تا توانسته امتیازات دولتی را برای خود و خانواده اش مصادره کرده است.یک ماشین اختصاصی با امتیاز دولتی به همسرش داده و مهمانسرای اداره را قبضه کرده است.
▪️مدیربانکی که اسلامی قرض می دهد و باید کار آفرینش کند همسر خود را مدیر یک بخش با حقوق و مزایای عالی می کند.نماینده حوزه جنوب دو نامه برای باجناق خود به وزارت کشور می دهد و با تصور هرکدام گرفت فرقی نمیکند دو فرمانداری را کابین و تحفه ی پیشکشی به خواهر خانم و باجناقش می کند.
▪️قاسم خان که روزی پا روی زمین می گزاشت پرنده و چرنده و خزنده و داننده احساس نمی کردند امروز با چالش جدی عدم تسلط بر امورات استان مواجه شده است.قاسم خان وقتی به ایلام آمد هرچه گفت امروز عکس آن را شاهد هستیم.
▪️اما هنوز هم وقت برای جبران مافات لااقل در افکار عمومی هست.هنوز هم می توان با چند دستور قرص و محکم جلوس همه سوءاستفاده ها را گرفت.هنوز هم می توان مدیران رو به گونه ای به خدمت گمارد که از گرفتن حقوق و دستمزدی که حقشان می باشد هم ترس داشته باشند.اما برای این هنوز ها نیاز است قاسم خان بچه ها را به آغوش مادرشان در دیارشان عودت داده و ریشه ی رفتارهای زیرجُلکس را بخشکاند.باید قاسمخان “دبیت” (لباس سنتی بختیاری ها) را به تن کرده و گیوه ها را به پا کرده و در برابر همه کسانی که از وی امتیاز می خواهند ایستادگی کند.
▪️قاسم خان,خودتان را جمع کنید,مردم و نخبگان و سیاسیون منطقی و منصف نگران وضعیت امروز استان هستند.

https://t.me/joinchat/AAAAAEEK_dYpJNaPdrUHyA

لینک کوتاه : https://ilamghalam.ir/?p=752

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.