تاریخ : چهارشنبه, ۱۰ خرداد , ۱۴۰۲
10
از انتقام سخت چه انتظاری دارید؟

تحقق خواسته حاج قاسم بهترین خونبهای شهدای مقاومت است

  • کد خبر : 5811
  • ۱۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۰:۴۱
تحقق خواسته حاج قاسم بهترین خونبهای شهدای مقاومت است
بعد از شهادت سردار عده ای از روی احساسات و عده ای آگاهانه و به خاطر به حاشیه بردن خواسته اصلی مقاومت بر طبل جنگ افروزی و انتقام خونین و ... کوبیدند،بسیاری بودند که واقعا از این اتفاق ناراحت بوده و خواستار عکس العمل شدید نظامی بر علیه آمریکا و اسراییل شدند

۱۳ دیماه ۹۸ ساعت از نیمه های شب گذشته بود که رنگین ترین خون شهدای مقاومت توسط شقی ترین نوع بشر و یزید زمان در سرزمین عراق بر زمین ریخته شد.خونی که یقینا به این اسانی فراموش نشده و از جوشش نخواهد ایستاد.
قاسم سلیمانی اولین و آخرین شهید راه مقاومت نبود. راهی که از “سر” آغاز شد سر آغاز ریختن خونهای مبارکی بود که درخت مقاومت در برابر کفر و ظلم و فساد و نابرابری را تنومند کردند و حریت و آزادگی و از خود گذشتگی در راه حق را برای نسلهای مختلف مشق نمودند.
با شهادت سردار سلیمانی موج جدیدی از غرب ستیزی و بی سابقه ترین انزجارها و نفرتها نسبت به غرب و آمریکای جهانخوار و تمام کسانی که توسعه و پیشرفت خویش را در چپاول اموال دیگر ملتها جستجو می کنند به راه افتاد.
۱۳ دیماه ۹۸ سرآغازی شد برای تحقق خواسته بحق و چندین ساله مقاومت در خصوص راندن چپاولگران و غارتگران ، در راس آنها آمریکا از منطقه ی خاورمیانه، اصولا مبارزات شبانه روزی قاسم سلیمانی و یارانش و همه شهدای مقاومت از رنگ و نژاد و شخصیتهای مختلف با هدف راندن چپاولگران و کوتاه کردن دست آنها از ثروتهای مردم منطقه بود.
بعد از شهادت سردار عده ای از روی احساسات و عده ای آگاهانه و به خاطر به حاشیه بردن خواسته اصلی مقاومت بر طبل جنگ افروزی و انتقام خونین و … کوبیدند،بسیاری بودند که واقعا از این اتفاق ناراحت بوده و خواستار عکس العمل شدید نظامی بر علیه آمریکا و اسراییل شدند.
عده ای که تصمیم گیری های ایران و سردمداران بر مدار عقلانیت را به ضرر خود و اهدافشان می دیدند به روشهای مختلف تمسخر و تهییج و … قصد داشتند که ایران را به واکنش نظامی و راه اندازی یک جنگ تمام عیار با امریکا و اسراییل ترغیب می کردند.
جنگی که برنده و بازنده آن مهم نبود،مهم این بود که زیرساختهای توسعه کشور که بعد از انقلاب و با دانش بومی ساخته شده اند از بین می رفت و این خواسته ی اصلی غرب و اسراییل در مورد ایران است.برای کشوری که می خواهد روی پای خودش ایستاده و وابستگی به خارج را آن هم در شرایط فشار بیش از حد تحریمها و جلوگیری از فروش نفت کم کند در حال حاضر ورود به یک جنگ تسلیحاتی به هیچ وجه به صلاح نبوده و رهبر انقلاب و دیگر دوستداران واقعی کشور این مهم را به خوبی درک کرده اند.
از همین روی با درایت و کیاست مثال زدنی ، رهبر انقلاب در برابر تحریکها و تهییج ها واکنشی نشان نداده و ایشان در راس اتاق فکر نظام جمهوری اسلامی مهمترین و اصلی ترین هدف که بتواند از جمیع جهات ارزش خون شهدای مقاومت و حاج قاسم سلیمانی را داشته باشد را بر اخراج بدون قید و شرط غربی ها و آمریکایی ها و اسراییل از منطقه متمرکز کرده اند.
آمریکا و غرب و اسراییل سالهای سال است که چندین هزار میلیارد دلار را هزینه استقرار خود در خاورمیانه کرده اند، آنها نیک می دانند که اصل ثروت جهان در این منطقه وجود داشته و بدون دستیابی به این ثروتها به واقع توان اداره امورات مملکت خویش را نخواهند داشت.
اگر بخواهیم سالها به عقب برگردیم، استقرار یک رژیم جعلی در خاورمیانه(اسراییل) نیز با هدف دسترسی نزدیکتر و راحت تر به منابع زیرزمینی خاورمیانه صورت گرفت.رژیم منحوسی که با ورودش به منطقه غیر از خونریزی و فتنه انگیزی آورده ای برای مردم نداشته و با رفتارهای از پیش تعیین شده زمینه حضور اربابش(آمریکا و انگلیس) را در خاورمیانه بیشتر فراهم کرده است.
در مقابل این همه برنامه ریزی و هزینه کردن میلیاردها دلار تنها یک مانع جدی وجود دارد، جبهه مقاومت تنها مانع جدی و بازدارنده بر سر راه اسراییل و امریکا و … می باشد.اصولا جبهه مقاومت به شکل موجود با هدف مقابله با زیاده خواهی های امریکا و غرب و رژیم جعلی اسراییل شکل گرفت.
امروز اگر ما بخواهیم انتقام ریخته شدن خون سردار سلیمانی را به چندین حمله نظامی و به درک واصل کردن چند ژنرال آمریکایی و … خلاصه کنیم در حقیقت در زمین آمریکا و اسراییل بازی کرده و مقاومت و اصالت آن را به حاشیه برده ایم.
به زعم نگارنده اگر ترامپ را هزار بار کشته و باز زنده کنیم و دوباره به درک واصل کنیم باز هم ارزشی برای هدف اصلی جبهه مقاومت ندار
امروز وقت آن رسیده که ما تمام فکر و انرژی و منابع خود را هدفمند بر روی خواسته قلبی و منطقه سردار شهید قاسم سلیمانی که همان راندن امریکا و غرب و اسراییل از منطقه خاورمیانه است متمرکز نماییم.
به واقع بهترین خونبهای شهدای مقاومت در حقیقت همان رسیدن به هدف اصلی و والای جبهه مقاومت است.نباید اجازه دهیم پچ پچ های مسموم ما را از هدف اصلی که برای آن خونها داده ایم غافل کرده و مقاومت را به کلی به حاشیه ببرد.
اینکه عده ای خوش خیال آمریکا را دلسوز و هوادار مردم دانسته و به یانکی ها دل خوش کرده اند در واقع عین خوش خیالی و سطحی نگری است.حضور آمریکا در منطقه فقط و فقط در راستای چپاول ثروت مردم خاورمیانه بوده و اسراییل نیز در این بین ابزاری بیش نیست .
جا دارد مسئولین کشور ما به دامان ملت بازگشته و به واسطه کم کاری ها و دست درازی هایی که بعضا نزدیکان آنها به بیت المال کرده اند از مردم عذرخواهی کنند، به این ترتیب وقتی ملت و حکومت در جبهه مقاومت یکدل و همراه تر باشند رسیدن به هدف اصلی زودتر از موعد میسور خواهد بود….

لینک کوتاه : https://ilamghalam.ir/?p=5811

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 1در انتظار بررسی : 1انتشار یافته : ۰
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.