تاریخ : دوشنبه, ۲۰ آذر , ۱۴۰۲
5

سرقت میلیاردی از انبارهای شرکت نفت چشمه خوش دهلران

  • کد خبر : 441
  • ۱۳ مهر ۱۳۹۷ - ۱۹:۴۶
سرقت میلیاردی از انبارهای شرکت نفت چشمه خوش دهلران

?سرقت میلیاردی از انبارهای نفت چشمه خوش دهلران ?پس از سرقت نفت در دهلران شرکت نفت چشمه خوش باز هم حاشیه ساز شد; ?پلمپ انبارهای شرکت نفت چشمه خوش به علت ورود و خروج کالاهای مشکوک ▪️چند وقت پیش بود که در همین رسانه , خبری در خصوص سرقت نفت از چاه های چشمه خوش […]

?سرقت میلیاردی از انبارهای نفت چشمه خوش دهلران

?پس از سرقت نفت در دهلران شرکت نفت چشمه خوش باز هم حاشیه ساز شد;

?پلمپ انبارهای شرکت نفت چشمه خوش به علت ورود و خروج کالاهای مشکوک

▪️چند وقت پیش بود که در همین رسانه , خبری در خصوص سرقت نفت از چاه های چشمه خوش دهلران به میزان زیاد منتشر گردید.پس از انتشار این خبر بود که حراست نفت و گاز غرب در جوابیه ای عنوان داشت که سارقان دستگیر شده و به مراجع قضایی تحویل داده شده اند.همان زمان هم از همکاری تعدادی از عوامل این شرکت با سارقان مطالبی عنوان گردید که راست یا دروغ بودنشان را دادستانی و مقامات قضایی باید مشخص کنند.
▪️اما امروز در شرایطی که نهادهای امنیتی و قضایی به شدت بر روی موضوع احتکار کالا و انبارهای مشکوک انباشت کالا آن هم به علت شرایط ویژه ی اقتصادی مردم متمرکز شده اند باز هم اخباری در خصوص پلمپ انبارهای شرکت نفت چشمه خوش دهلران منتشر می گردد.
▪️از قرار معلوم دستگاه قضایی با همکاری نهادهای امنیتی انبارهای چشمه خوش دهلران را به علت سوءاستفاده های مالی و خروج غیرقانونی کالا از این انبارها به ارزش میلیاردها ریال پامپ کرده و چندین نفر را در همین خصوص تحت پیگرد قضایی قرار داده اند.
▪️آنطور که یکی از همکاران رسانه های محلی در این خصوص تحقیق کرده و به همکاران ما گفته است;خروج کالاهای مختلف از این انبارها مدتها است که ادامه داشته و این کالاها از انبار به مقصدهای نامعلومی بارگیری و از شرکت خارج شده اند.
▪️انباردار مسئول در این شرکت در حال حاضر متواری بوده و تحت تعقیب قرار دارد.تعدادی نیز در این خصوص جهت اخذ توضیحات به مراجع امنیتی احضار شده اند.
▪️کالاهایی که در این انبارها نگهداری می شود همه از کالاهای مورد نیاز اجرای پروژه های نفتی و نگهداری شبکه و ….. بوده و ارزش آنها بسیار زیاد است.
▪️متاسفانه در جریان سرقت نفت از چاه های چشمه خوش دهلران هم گفته می شد افرادی در داخل با سارقان همکاری داشته اند که این اخبار به هر وسیله ای بود توسط شرکت نفت و گاز غرب (شرکت چشمه خوش دهلران زیرمجموعه ی نفت و گاز غرب است) در نطفه خفه گردید.
▪️اینبار هم در جریان سرقت و خروج مخفیانه کالا از انبارهای شرکت نفت چشمه خوش خبرهای موثق از مشارکت تعدادی از نیروهای داخلی این شرکت حکایت دارد.
▪️متاسفانه اینطور که به نظر می رسد در این شرکت اتفاقاتی در این سالها افتاده و سوءاستفاده هایی صورت گرفته که در نتیجه تلاشهای مسئولین شرکت نفت و گاز غرب اخبار آنها به بیرون درج نکرده است.فاصله ی نزدیک به ۶۰۰ کیلومتری این شرکت با دفتر نفت و گاز غرب در کرمانشاه و غیربومی بودن اکثر عوامل آن به نوعی بی خبری از وضعیت داخل شرکت را افزایش داده و در کمال تاسف به علت عدم دلسوزی دست اندرکاران و نداشتن تعهد به مردم منطقه زمینه سوءاستفاده های ریز و درشت گاه و بیگاه فراهم امده است.
▪️شرکت نفت شاید به واسطه ی خروج طلای سیاه از دل زمین یکی از ثروتمندترین شرکتهای حال حاضر کشور است.بدون شک هرجا ثروت و پول باشد سوءاستفاده مالی هم بیشتر وجود خواهد داشت.از سربازان گمنام و زحمتکش امام زمان,برداران اطااعات سپاه(حوزه اقتصادی),دادستان محترم استان و دادستان محترم دهلران(به عنوان مدعی العموم دلسوز و معتمد مردم) و دیگر نهادهای امنیتی و نظارتی تقاضا داریم حصارهای مصلحتی که اقایان اطراف خود تنیده اند را کنار زده و به صورت ویژه به شرکتهای نفت و گاز زیرمجموعه ی نفت و گاز غرب در استان ایلام ورود کرده و با تخلفاتی که نمونه انها در بالا ذکر شد و احتمالا موارد مشابه هم وجود دارد به صورت قاطعانه برخورد نمایند.
▪️پس از سرقت چندین هزار لیتر نفت از چاه های نفت چشمه خوش دهلران این دومین خبر اعمال مجرمانه ی مالی است که در ۶ ماه گذشته در خصوص این شرکت منتشر می گردد.اینکه در ششماه دو مورد جرم مالی قابل توجه در یک شرکت نفتی خبری شود می تواند بهترین دلیل برای نهادهای امنیتی برای تحقیق بیشتر در خصوص اقدامات مالی این شرکت و دیگر چاه های نفت و گاز فعال در استان باشد.
▪️اخبار تکمیلی در خصوص خروج غیرقانونی کالا از انبارهای چشمه خوش دهلران و تخلفات احتمالی این حوزه را با ما دنبال کنید.
@akhbarenabeilam
@akhbarenabeilam
@akhbarenabeilam

لینک کوتاه : https://ilamghalam.ir/?p=441

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.