حجت الاسلام الله نور کریمی تبار در جمع خبرنگاران ضمن تسلیت شهدای خدمت گفت:شهید آیت الله رئیسی خدمتگزاری به مردم را از خادم الرضا(ع) بودن دریافت کرد، صادقانه به مردم خدمت کرد و چه نشانی با افتخارتر از شهادت برای خدمات صادقانه ایشان بود.وی حین خدمت عاشقانه پرکشید وبا تمام وجود سوخت.و مردم نشان دادند که قدر دان چنین چهره های هستند

حجت الاسلام کریمی تبار تصریح کرد: این سید شهید در شرایطی مسئولیت رئیس جمهوری کشور را بر عهده گرفت که خزانه کشور خالی شده بود، صادرات نفت و میعانات نقتی به عنوان مهم‌ترین منبع ارز آوری به ۱۵۰ هزار بشکه در روز کاهش پیدا کرده بود

کریمی تبار با اشاره به نزدیک شدن ارتحال امام گفت ؛ در آستانه سالگرد بنیاد گزار انقلاب امام خمینی قرار داریم .امام شخصیتی داشته اند که خیلی از پیامبران نتوانسته اند اسلام را احیا کنند .وی اظهار داشت  ؛امام توانست در دنیای پیشرفت امروز نظریه حکمرانی جدید مطرح کند.

نماینده ولی فقیه در استان خاطر نشان کرد؛دشمن بدنبال این است که مردم را نامید کند .وی یکی از آسیب های جدی را انتشار شایعات برشمردو گفت :مردم باید دقتت کنند که بلندگویی دشمن نباشند تا دشمن به اهدافش نرسد.کریمی تبار در ادامه گفت در استان نیاز  به وحدت سیاسی،اجتماعی واقتصادی داریم و اصحاب رسانه در این زمینه می توانند نقش آفرین باشند.

امام جمعه ایلام در ادامه سخنان خود با اشاره به مسئله حجاب وعفاف گفت: دشمن انقلاب اسلامی ایران کوشش فراوانی برای عفت زادیی نموده است واگر ما خواهان ترویج ازدواج واستحکام خانواده ها  و کاهش اسیب های اجتماعی هستیم  باید خلاف برنامه های آنها اجرا نمائیم .

وی با اشاره به این مطلب که مدیران ناکارآمد و ضعیف نقد پذیر نیستند و ظرفیت خود را بالا ببرند چرا که نگاه مسئولان به رسانه نباید ابزاری باشد.

حجت الاسلام والمسلمین دکتر کریمی تبار هزینه کرد دستگاه های اجرایی در امور فرهنگی رادستاورد مهم دانست و گفت: بخشی از خدمات و فعالیت های دولت توسط رسانه انتشار یابد و جهت تنویر افکار عمومی نقش آفرینی کنند..

حجت‌الاسلام والمسلمین کریمی تبار در ادامه ثبات و امنیت کشور را مرهون سیاست حکیمانه رهبری و هوشیاری مردم در تمام مسائل عنوان کرد

بیشتر بخوانید: